MAL203125471E3
MFR.Part #
MAL203125471E3
JLCPCB Part #
C1598646
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 16V 25mm 3000hrs@85℃ 470uF 480mA@100Hz 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS