MAL202124471E3
MFR.Part #
MAL202124471E3
JLCPCB Part #
C1854074
Package
Plugin,D6.5xL18mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 18mm 2500hrs@85℃ 310mA@100Hz 430mΩ 470uF 6.5mm ±20% 插件,D6.5xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS