MAL202124221E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL202124221E3
JLCPCB Part #
C1854058
Package
Plugin,D6xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 160mA@100Hz 220uF 2500hrs@85℃ 6mm 910mΩ ±20% 插件,D6xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS