RN55C67R3BBSL
MFR.Part #
RN55C67R3BBSL
JLCPCB Part #
C3471095
Description
-65℃~+175℃ 125mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors