Y16241K06000B9R
MFR.Part #
Y16241K06000B9R
JLCPCB Part #
C4187201
Description
-55℃~+150℃ 1.06kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS