MAL202117152E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL202117152E3
JLCPCB Part #
C1580705
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.456A@10kHz 1500uF 15mm 30mm 40V 70mΩ 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS