MAL211925681E3
MFR.Part #
MAL211925681E3
JLCPCB Part #
C2166919
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 16V 350mΩ@100Hz 680uF 750mA@100Hz 8000hrs@125℃ 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS