RN55E3241BRSL
MFR.Part #
RN55E3241BRSL
JLCPCB Part #
C1805110
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.24kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors