MAL202147152E3
MFR.Part #
MAL202147152E3
JLCPCB Part #
C1235620
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.12A@100Hz 1500uF 159mΩ@100Hz 15mm 17.5mm 30mm 40V 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D15xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS