MAL202118152E3
MFR.Part #
MAL202118152E3
JLCPCB Part #
C1603402
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 18mm 2.142A@10kHz 38mm 45mΩ 63V 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS