LTO100F1R500JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO100F1R500JTE3
JLCPCB Part #
C3398223
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1.5Ω 100W Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS