LTO150F1R000JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO150F1R000JTE3
JLCPCB Part #
C1369120
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 150W 1Ω Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS