LTO050F1R500JTE3
MFR.Part #
LTO050F1R500JTE3
JLCPCB Part #
C3491052
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 50W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS