LTO050F15001JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO050F15001JTE3
JLCPCB Part #
C3548719
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 50W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS