SMF36A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF36A-HE3-08
JLCPCB Part #
C1978738
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 100nA 178pF 200W 3.4A 36V 44.3V 58.1V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS