BFC237862394
MFR.Part #
BFC237862394
JLCPCB Part #
C3805539
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 390nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS