PWR220T-20-5000F
MFR.Part #
PWR220T-20-5000F
JLCPCB Part #
C1440907
Description
-55℃~+155℃ 20W 500Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS