PWR220T-20-1002F
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR220T-20-1002F
JLCPCB Part #
C1440475
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 20W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS