Y0793124K000B9L
MFR.Part #
Y0793124K000B9L
JLCPCB Part #
C1482992
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS