ISC1008ER151M
MFR.Part #
ISC1008ER151M
JLCPCB Part #
C2050322
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
150uH 40@1MHz 5.6MHz 50mA 7.5Ω ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS