IRF46ER102K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRF46ER102K
JLCPCB Part #
C1333222
Package
Plugin,D5.2xL10mm
Description
1.7MHz 1mH 200mA 80@2.52MHz 8Ω Color Band Inductor ±10% 插件,D5.2xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS