IRF46ER333K
MFR.Part #
IRF46ER333K
JLCPCB Part #
C1333047
Description
200kHz 250Ω 30mA 33mH 40@0.0796MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5.2xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS