IRF46ER182K
MFR.Part #
IRF46ER182K
JLCPCB Part #
C1333102
Description
1.3MHz 1.8mH 11Ω 150mA 80@2.52MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5.2xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS