IRF46ER332K
MFR.Part #
IRF46ER332K
JLCPCB Part #
C1333049
Description
105mA 22Ω 3.3mH 80@2.52MHz 900kHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5.2xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS