IMS05ST120K
MFR.Part #
IMS05ST120K
JLCPCB Part #
C19547828
Description
12uH 200mA 2Ω 44MHz 55@2.5MHz ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS