IMS05ST100K
MFR.Part #
IMS05ST100K
JLCPCB Part #
C19593684
Description
1.62Ω 10uH 220mA 46MHz 50@7.9MHz ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS