IMS05ST1R5K
MFR.Part #
IMS05ST1R5K
JLCPCB Part #
C19576612
Description
1.5uH 115MHz 120mΩ 44@7.9MHz 815mA ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS