9250A-823-RC
MFR.Part #
9250A-823-RC
JLCPCB Part #
C1334938
Description
10.5MHz 140mA 2.44Ω 50@2.5MHz 82uH Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS