IMS05EB8R2K
MFR.Part #
IMS05EB8R2K
JLCPCB Part #
C19353890
Description
1.32Ω 250mA 50@7.9MHz 50MHz 8.2uH ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS