IMS05EB1R2K
MFR.Part #
IMS05EB1R2K
JLCPCB Part #
C19453735
Description
1.2uH 100mΩ 130MHz 44@7.9MHz 895mA ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS