9250A-151-RC
MFR.Part #
9250A-151-RC
JLCPCB Part #
C1334975
Description
1.47A 1.47A 150nH 250MHz 37mΩ 51@25MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS