9250-182-RC
MFR.Part #
9250-182-RC
JLCPCB Part #
C19555892
Description
1.8uH 105MHz 140mΩ 44@7.9MHz 775mA ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS