IMC2220ER102K
MFR.Part #
IMC2220ER102K
JLCPCB Part #
C1333691
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.8MHz 15Ω 1mH 20@252kHz 85mA ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS