IMC2220ER1R2K
MFR.Part #
IMC2220ER1R2K
JLCPCB Part #
C1333718
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.2uH 10@7.96MHz 120mΩ 160MHz 1A ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS