IMC2220ER101K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC2220ER101K
JLCPCB Part #
C2050034
Package
SMD,5x5.6mm
Description
100uH 180mA 20@0.796MHz 4Ω 8MHz ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS