BFC238563912
MFR.Part #
BFC238563912
JLCPCB Part #
C3783046
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 9.1nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS