IMC2220ER151K
MFR.Part #
IMC2220ER151K
JLCPCB Part #
C1333694
Package
SMD,5x5.6mm
Description
140mA 150uH 20@0.796MHz 6.5Ω 7MHz ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS