IHSM5832PJ1R2L
MFR.Part #
IHSM5832PJ1R2L
JLCPCB Part #
C1335959
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
1.2uH 11mΩ 5.6A ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors