IHSM7832PJ1R2L
MFR.Part #
IHSM7832PJ1R2L
JLCPCB Part #
C1336046
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
1.2uH 12mΩ 4.8A ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors