IHSM5832PJ1R8L
MFR.Part #
IHSM5832PJ1R8L
JLCPCB Part #
C17329833
Package
SMD,16.3x8.1mm
Description
1.8uH 13mΩ 4.4A 8.6A ±15% SMD,16.3x8.1mm Power Inductors