IHSM5832ER181L
MFR.Part #
IHSM5832ER181L
JLCPCB Part #
C2052489
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
180uH 540mA 809mΩ ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS