BZT52B68-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B68-G3-18
JLCPCB Part #
C6474400
Package
SOD-123
Description
200Ω 410mW 68V SOD-123 Zener Diodes ROHS