IHSM5832ER680L
MFR.Part #
IHSM5832ER680L
JLCPCB Part #
C2052420
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
305mΩ 68uH 820mA ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS