IHSM5832ER180L
MFR.Part #
IHSM5832ER180L
JLCPCB Part #
C1336897
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
1.5A 18uH 83mΩ ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS