IHSM5832ER681L
MFR.Part #
IHSM5832ER681L
JLCPCB Part #
C1335933
Package
SMD,16.3x8.1mm
Description
2.73Ω 250mA 680uH ±15% SMD,16.3x8.1mm Power Inductors ROHS