Y005620K0000K0L
MFR.Part #
Y005620K0000K0L
JLCPCB Part #
C6938497
Package
Plugin
Description
20kΩ 26 750mW ±10% ±15ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS