IHSM5832EB1R0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHSM5832EB1R0L
JLCPCB Part #
C1335983
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
10mΩ 1uH 6.2A ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS