IHSM3825ER330L
MFR.Part #
IHSM3825ER330L
JLCPCB Part #
C1335878
Package
SMD,5.7x11.2mm
Description
33uH 440mΩ 750mA ±15% SMD,5.7x11.2mm Power Inductors ROHS