IHSM3825PJ100K
MFR.Part #
IHSM3825PJ100K
JLCPCB Part #
C1337015
Package
SMD,5.7x11.2mm
Description
1.36A 10uH 126mΩ ±15% SMD,5.7x11.2mm Power Inductors