IHSM3825RE820L
MFR.Part #
IHSM3825RE820L
JLCPCB Part #
C2052401
Package
SMD,5.7x11.2mm
Description
1.24Ω 510mA 82uH ±15% SMD,5.7x11.2mm Power Inductors